Львівська "Дзига" розпочинає діяльність у Києві

  Часточка Львова у Києві. Мистецька агенція "Дзига" відтепер гастролюватиме у столиці. У київському Будинку художника, що на Львівській площі, раз на місяць показуватимуть новинки культурного життя галицької столиці -концерти, виставки, інсталяції, перформенси та літературні зустрічі.
  Проект назвали відповідно до місця роташування - "Львівська площа". Відкривав "Львівську площу" концерт патріархів львівського джаз-року 70-их років "Зе Мандри" та співак Віктор Морозов. Подією грудня стане фестиваль "Джаз-Без", який традиційно проходить у Львові, а цьогоріч відбуватиметься у десяти містах України.

  Юрко Вовкогон, куратор мистецького проекту "Львівська площа": "На проекті "Львівська площа" ми бажаємо презентувати для киян - львівський цимес - це таке галицьке слово означає ексклюзивні речі, які могли народитися тільки у Львові і в яких є львівська атмосфера, львівський дух. Це, напевно, психологія галичан - галичани не можуть жити герметично - їм постійно треба показувати себе або розказувати про себе за межами Галичини".

  Віктор Морозов, пісняр, музикант: "Це для мене велике щастя, бо я зараз досить багато часу проводжу у Києві, практично живу зараз, і тому мені дуже бракує Львова у Києві, і тому я дуже радий, що цей шматочок Львова, шматочок "Дзиги" з`явиться у Києві. Є площа Львівська - то вже добре, є поруч греко-католицька церква, де постійно львів`яни приходять на службу Божу".
  Попередній матеріал
  Науковці придумали як захистити Жовтневу лікарну від забудовників
  Наступний матеріал
  Андрій Гусін дав свідчення у справі про отруєння Віктора Ющенка
  Теги:
  Loading...