Кращі ГРУДИ України прикрасять обкладинку PLAYBOY!

  Українські красуні захоплюють заокеанських дідів. Вісімдесятидворічний засновник американського "Плейбоя" Хью Хефнер уперше запросив до себе українську дівчину - поки що лише, щоби знятися для обкладинки журналу. Задовольняти дідугана буде не розкручена українська поп-діва, а новоспечена співачка, учасниця гурту "Нікіта" Дарина Астафьєва. До цього вона вже двічі була дівчиною місяця в українському "Плейбої". І тепер пакує валізи, щоби показати свої принади ще й за кордоном.
  Якщо Бог нагородив мене гарним тілом, то навіщо його приховувати - вирішила епатажна Даша. Інтернет рясніє її фотографіями у стилі ню, кліпи у гурту "Нікіта" теж очевидно відверті. До США дівчина-солістка везе п"ять валіз вбрання, і усе - щоби звабити відомого Хью Хефнера. У подарунок вісімдесятидворічному "Плейбою" приготувала льняну вишиванку від одного з українських дизайнерів.

  Дарина Астафьєва, співачка: "На Хью Хефнера у меня свои пьлні . Думаю неплохо біло би захомутать такого прекрасного мужчину, и пототом привезти его в Украину, чтобі устроить сдесь вечеринку. И все увидели какой он человек истории, єпохи "Плейбоя".

  Продюсер співачки Юрій Нікітін зізнається, що часто переглядає глянцеве видання. Читати не читає, а от за еротичними світлинами та світськими хроніками стежить. І щиро перейнявся дитячою мрією підопічної - знятися для плейбоя. 

  Юрій Нікітін, продюсер співачки: "Это мечта ее жизни, она и для уркаинського плейбоя снималась много раз. Она єто любит делать, и она делает єто искренне. У нее єто очень получается. И для нее сниматься для американсього плейбоя, и участвовать в реалити шоу Хью Хефнера єто просто мечта".

  В українській версії журналу розповідають, що одна з фотосесій Даші, коли вона позувала для  грудневого числа, потім була передрукована ще у 15 виданнях "Плейбоя" в усьому світі. Тому Дарину і запросили приїхати до США. Розмір гонорару наразі не розголошують, як і те, в якому номері з"явиться наша співвітчизниця.

  Влад Фісун, головний редактор "Плейбой- Україна": "Окончсательние условия поездки даши в Лосанджелес били оговорени в июне на сицилии. С главним редакторам по фотосесиям в Плейбой с Гери Полом".

  Після підписання контракту з "PLAYBOY" Даша упродовж двох років не зможе зніматися оголеною у жодному іншому виданні. Це для співачки справжня прикрість. Тож користуючись останнім шансом, і щоби довести, що вона варта американського вибору, Дарина все показала - профісійно.

  Соломія Вітвіцька, Сергій Щекочихін, 5 канал
  Попередній матеріал
  Українка прикрасить обкладинку PLAYBOY
  Наступний матеріал
  У Києві подорожчав хліб
  Теги:
  Loading...