Концерт Limp Bizkit відбувся у Києві

  Єдиний в Україні концерт одного з найуспішніших американських гуртів, королів нью-метал - групи Лімп Бізкіт - відбувся у київському палаці Спорту. До України рок-зірки завітали в рамках туру Unicorns N’ Rainbows, присвяченого возз`єднанню групи в оригінальному складі.

  На головах - кепки з символікою Лімп Бізкіт, у руках - плакати. До виступу королів нью-метал у Києві ще дві з половиною години. А фанатів вже цілий натовп. Приїхали з усіх куточків України. З потягу - одразу на ґанок Палацу спорту.

  Тим часом біля кас - вичікують. Ті, в кого гаманець не повний, заспокоюють один одного: власне перед  початком концерту квитки мають здешевшати.

  Касир: "От 300 до 800 билеты. В основном за 350, 400, 500 - вот такие берут".
  Кор.: "Багато у вас розібрали квитків?"
  Касир: "Нет, мало".


  А ті, в кого заповітний квиток вже в кишені, готуються зустрічати кумирів. Розробляють голосові зв`язки вигуками. Інші - слова пісень повторюють.

  Концерт починається із годинним запізненням. Лідер гурту - Фред Дерст - з`являється на сцені у своїй вже традиційній "уніформі" - бриджах та червоній бейсболці. А ось бас-гітарист шокує публіку незвичним гримом. За лічені секунди Палац спорту вибухає.

  У такому складі американські рок-зірки не грали з 2001го року - коли гурт залишив гітарист Уес Борленд. Музиканти зізнаються: їм дуже бракувало один одного. А надто тієї справи, якою вони звикли займатися.

  Фред Дерст, соліст "Limp Bizkit":  "Ми дуже багато часу не працювали разОм. Раптом почали усвідомлювати, що скучили за Лімп Бізкітом - саме таким, яким він був на початку свого існування. Ми об`єдналися задля того, щоби знову стати сім єю і займатися тим, до чого прагнуть наші серця. Лімп Бізкіт повернулися!"

  Уес Борленд, гітарист "Limp Bizkit": "Наприкінці 90х ми були справжніми зірками. Тепер часи змінилися. Дні нашої слави минули. Зараз, щоби здивувати слухачів, нам треба працювати удвічі-тричі наполегливіше. Треба докласти зусиль, щоби повернути любов фанатів та здивувати їх знову".

  Вже до початку наступного року Лімп Бізкіт обіцяють вразити фанатів свіжим альбомом. Одразу ж після виступу в Україні рок-зірки помандрують до Західної Європи. Свій останній концерт в рамках туру Unicorns N’ Rainbows вони відіграють напочатку липня у Парижі.

  Марія Коренюк, Рустам Ходжиєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Полтавська "Ворскла" - володар Кубка України
  Наступний матеріал
  Пасажирський літак зник біля атлантичного узбережжя Бразилії
  Теги:
  Loading...