Конкурс краси серед вагітних влаштували у Житомирі

  Конкурс краси серед вагітних влаштували у Житомирі. Учасниці власним прикладом спробували довести, що вагітність – це особливий і найпривабливіший період у житті жінки. Деяким майбутнім мамам і термін вагітності у 36 тижнів не завадив пройтися подіумом і навіть станцювати.

  Граційна хода, пряма спина й усмішка. Від професійних моделей їх відрізняє лише округлий живіт. Досі жодна з них не ходила подіумом.

  Людмила – одна із шести конкурсанток. Вона чекає вже на четверту дитину. Малюк з’явиться на світ за місяць, але для матусі це не привід сидіти вдома.

   Людмила Омецинська: "Лікарі кажуть: якщо мамі добре, добре і дитині. Якщо мама відчуває позитивні емоції, то і дитина буде їх відчувати. А щодо фізичної нагрузки, дома ми не менше втомлюємось з мисками і тарілками".

  Здоров`я матусь важливіше за будь-які змагання. Медики будь-якої миті готові прийти на допомогу. Але учасниці запевняють, що анітрохи не хвилюються, бо до конкурсу ставляться як до приємної події. Малюкам, яких носять під серцем, конкурс теж подобається.

  Надія Граф, конкурсантка: "Довольно спокойно. Вот на последний выход, на спортивный, он по-спортивному себя вёл, а сейчас уже, как полагается, всё тихо и мирно".

   Ольга Савицька, конкурсантка: "Я не вважаю це змаганням, бо всі дівчата гарні, веселі позитивні, у кожної є своя родзинка. Всі ми в однаковому положенні, тому для мене це просто участь у такому приємному конкурсі".

  Окрім показу краси вагітних конкурс поставив собі за мету й інше завдання - провести благодійний аукціон. На ньому продавали дитячі картини, вихованців місцевого сиротинця "Малятко". Саме туди й надішлють зібрані кошти. 

  Оксана Трокоз, Роман Гринь, Житомир, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Терміново виїжджати з Лівії - закликає громадян України МЗС
  Наступний матеріал
  Блохін став головним тренером збірної України з футболу
  Теги:
  Loading...