5.ua

Книговидавці підтримали ідею створення електронного порталу для відбору нових підручників

  Учасники зустрічі між  експертами та книговидавцями  шкільних підручників, яка відбулась у Міносвіти та науки, дійшли згоди, що традиційний конкурс з відбору рукописів потрібно скасувати. Адже він не забезпечує три ключових принципи – прозорість відбору підручників, якість підручників та участь педагогів у процесі відбору.


  Про це повідомляється на сайті МОН.

  Повідомляється, що в ході дискусії одноголосно була підтримана ідея створити електронний портал, який уможливить реалізацію цих фундаментальних критеріїв: на порталі планують розміщувати електронні зразки всіх рукописів, що були подані авторами на конкурс і отримали гриф МОН. Педагоги матимуть доступ до електронних рукописів, з яких і обиратимуть кращий підручник для навчання. Найбільш рейтинговий рукопис буде передано до друку.

  Відповідно, щоб нова система відбору підручників функціонувала ефективно з урахування побажань і зауважень громадськості та експертів, учасники засідання подали пропозицію запровадити 2-річний апробаційний період - упродовж нього у 4-х та 7-х класах будуть тестувати в навчальному процесі нові підручники.

  На наступній зустрічі заплановано обговорити вже деталізований проект щодо відбору, друку та впровадження нових підручників у школах, а також пропозиції щодо структури Незалежної агенції, яка проводитиме експертизу підручників надалі.
  Попередній матеріал
  У Кремлі оголосили, що не будуть застосовувати санкцій проти США
  Наступний матеріал
  Теракт в Одесі - підірвали військкомат
  Loading...