Кличко презентував логотип волонтерської програми УЄФА

  Віталій Кличко закликає українців ставати волонтерами Євро-2012. Боксер, який є послом єврочемпіонату, представив офіційний логотип волонтерської програми УЄФА.
  Його розробляли португальці, в основі логотипу - англійська літера V. Саме з неї починається слово "волонтер" і слово "вікторія", тобто "перемога". Самих волонтерів почнуть набирати через місяць. Для цього потрібно зареєструватися на веб-сайті УЄФА. Потенційний доброволець має вільно володіти англійською мовою та до першого березня 2012-го року досягти повноліття. Відібраних кандидатів запросять на співбесіди у міста, які прийматимуть Євро. Команда має налічувати шість тисяч людей доброї волі - українців і поляків. Її мають сформувати до кінця року. Щопрада, на матчі Євро-чемпіонату волонтерам - зась. Вони зможуть дивитися футбол тільки у волонтерському центрі.

  Віталій Кличко, посол волонтерської програми УЄФА Євро-2012: "Немає нічого дивного в тому, що логотип програми представлений англійською літерою V. V - це волонтер та одночасно це переможець. Ми з вами готові презентувати країну найкращим чином".

  Андрій Банцер, керівник відділу роботи з волонтерами Євро-2012: "Волонтери працюватимуть на стадіонах, вони будуть допомагати в організації матчів, в роботі з командами. Вони будуть задіяні в аеропортах".

  Попередній матеріал
  Сьогодні за вихід у фінал Євробачення побореться Міка Ньютон
  Наступний матеріал
  Суд подовжив утримання під вартою екс-спікера парламенту АРК
  Теги: