фото opgks.info

Кернес оскаржує в суді знесення статуї Леніна в центрі Харкова

  Міський голова Харкова Геннадій Кернес вирішив оскаржити в суді знесення статуї Леніна на головній площі міста.


  Про це він заявив в ефірі програми "Харьковские известия"  на місцевому телеканалі.

  "Я звернувся в тому числі і до суду про захист законних прав та інтересів територіальної громади. І тому я думаю, що ми крок за кроком будемо чітко захищати інтереси мешканців міста Харкова", - сказав Кернес.

  Він також  не відмовився від ідеї відновити спорулу і з'ясувати, чи мав право голова ОДА Ігор Балута дозволяти його знесення.

  "Я докладу максимум зусиль, щоб ми чітко зрозуміли, де грань тих повноважень, якими розпоряджався губернатор Харківської області Ігор Миронович Балута, даючи індульгенцію любому, хто знесе пам'ятник Леніну. Я думаю, що в цьому напрямку є над чим працювати, в тому числі і правоохоронним органам", - заявив він.

  Кернес незадоволений роботою міліції, як під час масової акції, яка завершилася знесенням монумента, так і після неї.

  "Те, що відбулося зі знесенням пам'ятника Леніну – це варварство в прямому сенсі цього слова. Це акт вандалізму, але дуже важливо розуміти те, що наша доблесна міліція просто дала можливість розгулятися в такому напрямі як знести пам'ятник. І зараз наша міліція проявляє спритність і охороняє незрозуміло який встановлений хрест біля постаменту. І все це ніби видається за те, що вони контролюють ситуацію", - заявив харківський міський голова.
  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині зруйнували ще чотири пам'ятника Леніну
  Наступний матеріал
  Уряд створить раду бізнес-омбудсмена
  Loading...