Канський кінофестиваль по-київськи

  Канський кінофестиваль по-київськи. Найкращі французькі фільми, що демонстрували на міжнародному кінофестивалі - до недільного вечора показуватимуть в український столиці. На відкритті фест "Вікенд у Каннах" побувала Ксенія Дворнікова.

  Червону доріжку до кінотеатру "Київ" - як на Канському кінофестивалі - приготували для спеціальної гості, володарки чотирьох найвищих французьких кінонагород - премій Сезар - акторки Наталі Бай. До України легенда кіно приїхала вперше і цю подію встигла відсвяткувати.

  Наталі Бай, акторка: "Я дуже зворушена приїздом сюди і випила трохи горілки. До цього я не пила вже два місяці".

  У Києві акторка презентує кримінальну драму "Молодий лейтенант" та добірку короткометражок "5 портретів Наталі Бай". Спочатку сценаріїв до міні-стрічок - було 500.

  Наталі Бай, акторка: "З 5 сотень сценаріїв було попередньо відібрано 30, з тих 30ти - ще 8. Я прочитала ті 8, трохи дещо змінила і ще раз перечитала 30 сценаріїв. З них дещо відібрала - ось так і постали ці 5 короткометражок. Вибір був дуже емоційним і інстинктивним".

  Українські кіномани - французьке кіно знають. Є й такі, хто прийшов заради гри улюбленої акторки.

  Відвідувачка: "Это встреча с Натали Бай, эту актрису я очень известная актриса которую я очень давно знаю по фильмам и очень ее люблю. Ее фильмы всегда как то они отличаются и они запоминаются".

  Відвідувачка: "Мне не очень нравятся многие американские фильмы потому что очень все в какой то плоской плоскости, а французский все таки много емоций, много игры актеров".

  Режисер однієї з короткометражок - Жан-Люк Перреар - привіз до Києва й інший свій доробок - комедію "Крутий поворот". Її світова прем’єра відбулася влітку на Одеському кінофестивалі.

  Жан-Люк Перреар, режисер: "Крутий поворот" - це мій перший фільм. Його я монтував в той час, коли знымав короткометражку з Наталі Бай. Тож, обидві стрічки створювалися практично одночасно. І мені дуже приємно що в Україні вони обидві представлені".

  Триватиме кінофестиваль до недільного вечора. За цей час глядачам влаштують ще 6 сеансів добірного французького кіно.

  Ксенія Дворнікова, Олексій Іванченков, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Метрополітен відкрили у Казахстані
  Наступний матеріал
  Масштабна аварія у США
  Теги: