Кадер Кесек створить нову шоу-програму "Гайдамакам" (РЕПОРТАЖ)

  Один з найвідоміших продюсерів Європи Кадер Кесек приїхав до України. Сюди його запросили учасники гурту "Гайдамаки" для роботи над новим шоу, з яким музиканти вирушать у тур Європою. У послужному списку Кесека - співпраця з такими монстрами світової музики, як "Металліка" та "Ред Хот Чілі Пепперс". Поки ж триває напружена робота з "Гайдамаками", етнічний турок Кадер вчить українську мову та навіть набув нового прізвиська. Музиканти звуть світову зірку на український манер - Кадерком.
  Кадер Кесек розповідає - не мав наміру цього року продюсувати жоден проект, адже працював над власним гуртом. Знайомі намагалися дати послухати "Гайдамаків", та Кадер щоразу відмовлявся. Аж поки не отримав листа від лідера гурту Олександри Ярмоли. Послухав музику хлопців, почув трембіту та зрозумів, - "Гайдамаки" заслуговують на увагу.

  Кадер Кесек, продюсер: "Важко сказати, чого люди очікуватимуть від "Гайдамаків", проте ми робимо те, чого ще ніколи в світі не робили, і крім того, ми - рок група. Козацька рок-група. те, що я роблю зараз - це покриваю торт кремом, але торт і сам смакує фантастично. Це дуже важливо знати".

  Шоу під керівництвом Кесека має відповідати професійним стандартам Європи. Все буде новим для "Гайдамаків": і освітлення, і костюми, і сценографія. Звести усе це разом вдасться аж на початку січня, найімовірніше - не в Україні.

  Олександр Ярмола, лідер гурту: "Нам хочеться зробити справжній прфесійний, я не побоюся цього сказати, продукт, зроблений в Україні. Щоб українську групу не оцінювали через призму країни третього світу, а щоб без всяких пояснень ішла на рівні з "Рамштайном", "Металікою".

  Учасники "Гайдамаків" кажуть - з Кесеком працювати надзвичайно легко. Та додають: ідея називати його Кадерком виникла якось сама по собі.

  Першими нове шоу "Гайдамаків" побачать у Голландії на щорічному фестивалі "Євросонік". Далі хлопці кілька тижнів гастролюватимуть Німеччиною. Українські шанувальники гурту побачать оновлених "Гайдамаків" вже навесні.

  Олена Угрин, Іван Головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.99Мб)
  Попередній матеріал
  Виставу Жолдака про Голодомор транслюватимуть по ТБ
  Наступний матеріал
  У Мумбаї визволили усіх заручників
  Теги:
  Loading...