Гурт "Роксет" прилетів до України [репортаж, відео]

  "Роксет" у Києві. Україну включили у світове турне яким планують об`їхати всі континенти до 25-ти річчя гурту. Єдиний концерт легендарного музичного гурту у столичному виставковому центрі прийшов з аншлагом. Співали і нові пісні і вже добрі знані хіти. Публіка – взахваті, досі під враженням і кореспондентка "5 каналу" Олена Халік.

  Вони тільки-но прилетіли, але вже закохані в Україну. Ось вони – легендарні "Роксет". Вже тут, в аеропорту лунають зізнання в коханні до української столиці.

  А ось черги до партерів у міжнародному виставковому центрі. Ціни на квитки на концерт легендарного гурту, які коштували від чотирьох сотень до трьох з половиною тисяч гривень – розійшлися як гарячі пиріжки. Перед концертом у публіки настрій співочий – пісні роксет тут усі знають напам’ять.

  Співали півтори години. Зі сцену лунали, як усім знані так і зовсім нові пісні, які фани сприймали на ура. Після виступу у Києві, музиканти продовжить своє турне. Далі, легенди світової сцени відвідають зі своїм концертом Мінськ.

  Олена Халік, Дмитро Демєшев, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У США проживає найстаріша людина в світі
  Наступний матеріал
  Японію накриває друга хвиля цунамі
  Теги:
  Loading...