Ганна Герман презентувала свою першу книгу [репортаж, відео]

  Ганна Герман презентувала "Червону Атлантиду". Книгу - до якої увійшли повість, роман та кілька оповідань. Герман запевнила - усі персонажі книги вигадані і йдеться у ній про життя галичан. Кожен з гостей презентації отримав по примірнику. Передали "Червону Атлантиду" й Президентові.

  Перші гості презентації - журналісти і письменнники. Усім - по екземпляру книжки. Про що вона - поки що лише здогадуються.

  Сергій Руденко, журналіст: "Жінка-політик може писати про те, про що пишуть інші жінки. Про любов, про якісь родинні цінності, про життя".

  Без запізнень з`явилася і сама авторка. На вході її чекали подарунки. Не на честь виходу книжки. Чиновницю досі вітають з минулим Днем народження - хенд-мейд прикрасами.

  Ганна Герман, радник Президента України: "Чесно кажучи, коли я під'хала сюди, я  побачила тут таких поважних осіб, мені стало страшно. Я подумала, Боже мій, нашо я це затіяла, чи я маю в житті мало проблем???"

  Любить Забужко. Читає Жадана. Сама ж за перо узялася - через нудьгу. 

  Триста сторінок. Роман, 4 оповідання і повість. Свою прозу авторка називає специфічною. Через галицький колорит. Персонажі, каже, несправжні. Головна тема - роль минулого в житті людини. 

  Ганна Герман, радник Президента України: "То я буду сподіватися, принаймні, що хтось то його прочитає. Все що могла зробити одна особа при владі для української книжки -  це мінімум написати книжку українською і видати її".

  Видала і вже подарувала екземпляр Президентові і главі Адміністрації. Каже, чекає на відгуки. Сергій Льовочкін зайшов на презентацію, щоправда не надового. Говорив мало.

  Більшість гостей книжку ще не читали. Щоправда деякі зізналися - таки нагрішили.

  Василь Шкляр, письменник: "Я навіть маю гріх, бо я цю книжку прочитав упродовж Великодніх днів.  Для мене це величезна несподіванка, що політик Ганна Герман написала таку філосовську, глибоку, просто блискучу книжку".

  Жіноча половина запрошених теж по примірнику взяла. Кажуть, перечитають обов`язково. Самі теж пишуть. Та не таке. 

  А наостанок чи не кожному автограф. 

  Чимось гарним від Ганни Герман - поділитися захотіли не всі.

  Анна Мірошниченко, Андрій Верстюк, 5 канал 

  Попередній матеріал
  В Києві урочисто закрили виставку "Космічна одісея"
  Наступний матеріал
  У Нікітському ботанічному саду розквітли 28.000 тюльпанів
  Теги: