"Гайдамаки" посварилися [відео]

  Велика музична сварка. Гурт "Гайдамаки" розколовся на дві частини. Шестеро учасників заявили про захоплення їхнього репертуару та назви групи колишнім вокалістом Олександром Ярмолою. Останній навпаки, запевняє, що довелося захищатися - його нібито хотіли відсторонити. Творчий конфлікт вилився у розбирання в судах.

  Не так давно вони співали, як одна дружня родина.

  А сьогодні чубляться, немов розлучене подружжя. Яка чорна кішка пробігла між знаними у багатьох країнах світу музикантами, - у самих "Гайдамаків" версії різні. 

  Польські клони,- це новий склад "Гайдамаків" під керівництвом Олександра Ярмоли. Вони створюють новий альбом, але назви гурту не змінюють, що обурює колишніх колег.

  Назвав, бо має повне право,- апелює Ярмола. 5 років тому він зареєстрував товарний знак "Гайдамаки". І тепер є єдиним власником всього, що виходило під цією торговельною маркою. У тому числі і пісень.

  Юристи кажуть, - у старого складу ще є шанс офіційно лишитися "Гайдамаками". Згідно зі статтею цивільного кодексу, вони мають право першокористувача. Треба довести у суді, що до 2007 року, коли був зареєстрований бренд "Гайдамаки", вони співали пісень, і випускали диски. Щоправда, тоді прихильники отримають одразу дві групи із назвою "Гайдамаки".


  Дар`я Безродна, Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Трояндовий понеділок" відзначають на карнавалі у Німеччині
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро під час стрілянини загинув підліток
  Теги: