5.ua

"Форум видавців" цього року відбудеться без участі російських колег

  Керівництво найбільшого книжкового ярмарку країни прийняло рішення бойкотувати видавців з Росії.
  Про це "Коментарям" повідомили організатори широко відомого "Форуму видавців".

  "Присутність російських видавців є зараз небажаною, тому на ярмарку їх не буде. Крім того, українські книговидавці будуть попереджені про недоречність продажу книг російського походження (видавця – Ред.). Якщо ж вони все-таки вирішать торгувати ними, то будуть зобов'язані наносити відповідне маркування на книги, відповідно до постанови Львівської міськради. Наклейки для маркування забезпечить Форум", - заявили організатори заходу.

  Також вони закликають купувати російські книги тільки в разі крайньої професійної необхідності.

  "Ситуація, коли три чверті українського ринку це книги, імпортовані з Росії, є нездоровою навіть для мирного часу. А зараз, коли залежність від російського імпорту стає небезпечним тягарем для України, ми повинні об'єднати зусилля і допомогти українським видавцям", - вважають організатори Форуму.

  Зокрема, президент "Форуму видавців" Олександра Коваль зазначила, що сподівається на те, що ситуація в країні буде настільки стабільною, що ярмарок відбудеться.

  "Але у випадку проведення Форуму, цей захід стане для нас найскладнішим з усіх відбулися ярмарків. Тому я закликаю прийти і купувати українські книги. Це допоможе вітчизняним видавцям продовжити свою діяльність. Одночасно я прошу утриматися від псування російських книг і агресивності щодо їх продавців", - підкреслила Коваль.

  Також вона закликала бути уважними і уникати будь-яких провокацій.
  Попередній матеріал
  Обама підтвердив: малайзійський "Боїнг" збила ракета терористів
  Наступний матеріал
  Кабмін поклав персональну відповідальність за зрив програми вакцинації на міністра охорони здоров'я
  Loading...