Фінал національного відбору на Євробачення-2009 під загрозою

  Концерт мав відбутися 8-го березна у палаці Україна. Однак, одна з конкурсанток, яка до цього фіналу не дійшла, вирішила відстоювати свої права у суді. Організатори відбору заспокоюють без українців Євробачення не залишиться.

  Бути че не бути фіналу відбіркового туру Євробачення в Україні. Над цим саме зараз міркують чільники Національної телекомпанії України. Адже голосиста, Настя Приходько, яка не пройшла у фінал, таки розпочала судову тяганину проти НТКУ. Співачка вимагає, провести новий полуфінал. Суд позов прийняв до розгляду, і тепер мають бути заморожені усі подальші заходи, доки феміда не винесе рішення.

  Юлія Ткаченко, юрист: "Суд ухавалив НТКУ забороняється проводити фінал національного відобору Євробачення-2009".

  На прес-конференцію ображеної сторони з`явилися і представники НТКУ. Юрист телекомпанії повідомила, що поки жодних документів з суду не бачила. А Роман Недзельський, заступник голови НТКУ, заявив, що вони, як організатори конкурсу, обов`язково знайдуть вихід. І представник України на пісенному конкусі виступатиме.

  Роман Недзельський, перший віце-президент НТКУ: "Перший шлях, це апіляція, другий шлях, це є система, за якою минулого року, Ані Лорак поїхала на Євробачення, коли будуть анульовані усі результати. І НТКУ, яке має право переписати положення, але все одно Україна буде представлена".

  Тож чи відбудеться фінальний концерт національного відбору 8 березня - наразі питання відкрите. Тим часом, фаворитки півфіналу - гурт "Нікіта" - відмовилися від подальших перегонів. Щє один фаворит, ім`я якого дедалі частіше називають, як кандидата від України на Євробачення-2009, Олег Скрипка. Однак вокаліст ВВ, не проходив попередні етапи, тому при розвитку другого сценарію, коли НТКУ самостійно визначить переможця, не виключено що саме він стане героєм-рятівником ситуації.

  Олена Халік, Андрій Асауленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.78Мб)

  Попередній матеріал
  В Італії заборонили смертну кару
  Наступний матеріал
  Слухання у справі росіянина Бута поновилися у Таїланді
  Теги:
  Loading...