Фестиваль писанок розпочався у Львові [відео]

  Фестиваль писанок розпочався у Львові. У перший же день школярі разом із професійними художниками та зірками естради - розфарбували дві велетенські писанки. Висота кожної - близько метра. На святі побували і кореспонденти "5 каналу".

  До метрової писанки нині не підійти. Бо навколо - зірки естради. Кожен вимальовує свій орнамент. Утім, під пильним наглядом професійного художника.

   

  Юрій Кох, художник: "Я намалював центральний символ сходи, які ведуть до вершин…з низин до вершин. Намалював свою частинку. А ось, наприклад, пані Наталка щось таке, що мені доведеться якимось чином об’єднати. Чи то камінням, чи то віконною рамою".

   

  Павло Табаков, співак: "Та, якусь одну там писанку розписали, всі решта купили, зварили і так далі. От…але ця традиція відновлюється".

   

  Над розписом іншої метрової писанки працюють школярі. Кому пензлика не вистачило, взялися розмальовувати яйця звичайного розміру - та розвішувати їх на деревах.

   

  Володимир: "Вішати не тяжко. Незручно. Тому що гілок багато і важко підступити. А так доволі зручно. Просто, я ше високий".

   

  Учасники акції розповідають - загалом до Великодніх свят львівські дерева прикрасять щонайменше тисячею писанок.

   

  А писанку-велетня, яку прикрашали співаки, організатори планують виставити на благодійний аукціон. Кажуть, усі вторговані гроші віддадуть на медичне обладнання для дитячої лікарні.

   

  Андрій Сидор, організатор фестивалю: "Тут дуже гарно поєднались два проекти – фестиваль писанок і проект "Івасюк". І напередодні Великодня, я думаю, що це  дуже символічно".

   

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Раптові холоди ударили в Іспанії
  Наступний матеріал
  Вибух у Празі: рятувальники шукають тіла загиблих [відео]
  Теги:
  Loading...