Фестиваль польсько-українського кіно "Бо" стартує в Києві

  Фестиваль польсько-українського кіно "Бо" завтра розпочнеться у столичному кінотеатрі "Жовтень". Протягом тижня покажуть десять польських стрічок.

  Запланована і світова прем’єра документального фільму "Товариш генерал йде на війну". Картина  розповідає про запровадження воєнного стану у Польщі у 80-тих роках минулого століття. Її презентуватимуть режисери Роберт Качмарек та Гжегож Браун. Фестиваль "Бо" цьогоріч проводять вперше. Восени польські фільми вже показали у Львові, Тернополі та Луцьку. Наступного ж року кіно-географію розширюватимуть - попередні домовленості вже є з Івано-Франківськом та Каховкою. Натомість, українські стрічки повезуть до Польщі. Щоправда, які і коли поки що невідомо.

  Дмитро Іванов, організатор фестивалю: "Фестиваль має мандрувати по різних містах тим паче не тільки в Україні, а й в Польщі. Ми веземо українські фільми в Польщу, ми веземо польські фільми в Україну.  Поляки фактично нічого не знають про українське кіно тому ми обов’язково привеземо і фільм братів Іллєнків, і ми привеземо ретроспективу української анімації, і українську документалістику дуже цікаву. Тобто це буде максимально широкий спектр українського кіно".

  Попередній матеріал
  Досі у тяжкому стані один з поранених під час пограбування банку в Донецьку [відео]
  Наступний матеріал
  Кривавий теракт у Бельгії [відео]
  Теги: