5.ua

Фестиваль "Країна мрій" переїхав до нового місця та зібрав 10 тисяч глядачів

  Минулими вихідними у столичному парку "Феофанія" відбувся Міжнародний етнічний фестиваль "Країна Мрій". Фест, який організовано вже 11-й раз, зараз відвідали більш як 10 тисяч людей.


  У "Феофанії" "Країна" відбувалась вперше, але більш велика територія, ніж у Співочого поля (де фестиваль проходив раніше) дала можливість встановити вісім сценічних майданчиків та облаштувати ще шість  зон народної творчості, де проходили майстер-класи для всіх охочих навчитись гончарству, вишиванню, шабельному фехтуванню, вправам з батогом, малюванню, танцям або чомусь  іншому подібному.

  "Ми надаємо ідею, формуємо ідеологію, яка може захопити багатьох, запрошуємо до співучасті всіх, хто має активний і конструктивний підхід, – і якимось дивним чином починають жити суспільство, сам фестиваль. Я вважаю, що в наші складні часи треба продовжувати робити свою справу, і робити її якнайкраще. Те, що буде гармонійним у культурному і духовному сенсі, те й буде актуальним та ефективним, буде працювати на нашу спільну перемогу", - розмірковує засновник та ідеолог фестивалю відомий музикант Олег Скрипка.

  Протягом двох днів на великих та маленьких сценах "Країни мрій" виступили та поспілкувались з глядачами музиканти та літератори з 7 країн світу. При тому глядачі фесту мали можливість вільного спілкування з будь-яким музикантом (після виступу того на сцені).

  Родзинкою цієї "Країни" стала Кримськотатарська сцена, біля якої збирались всі, хто хотів висловити підтримку мешканцям окупованого Росією Кримського півострова.

  Під закриття свята Олег Скрипка з жалем повідомив, що гурт Earth Wheel Sky Вand (Сербія) відмовився приїхати до України, оскільки музиканти гурту підтримують російську позицію відносно нашої держави.

  Замість фінального виступу сербів Скрипка у супроводі інших музикантів з України майже годину співав українських пісень разом з кількома тисячами людей, зібравшихся біля головної сцени "Країни".

  "Тепер все частіше чуємо такі думки, що події в Україні, та і в цілому світі – це не просто загострення старих соціальних, політичних проблем, не тільки агресія однієї країни до іншої. Знавці різних сфер, психологи, політологи, містики, філософи стверджують, ніби зараз відбувається ломка, знищення старого світу і заміна старої моделі суспільства. Все це стає не життєздатним, і для того, щоб вижити в наші буремні часи, нам потрібно запропонувати нову модель", - сказав Олег Скрипка зі сцени, закриваючи свято.
  Попередній матеріал
  Бойовики-шиїти захопили місто в Ємені, поранено та вбито сотні людей
  Наступний матеріал
  В Черкасах організували збір коштів для мешканців зруйнованих в ході АТО міст
  Теги:
  Loading...