kazantipa.net

Фестивалю КаZaнтип пропонують переїзд на Херсонщину

  Херсонці просять перенести культовий фестиваль клубної музики КаZaнтип, що з 1993 року проходить в АР Крим, на материкову частину України. Новим містом проведення "Казану" пропонують призначити місцевість поблизу міста Залізний Порт. Про це у своєму блозі повідомив 3 квітня народний депутат України Олександр Бригінець, заявивши, що на його адресу вже надійшло звернення від ініціаторів переїзду фестивалю з Криму.

  "На думку херсонців, значення цієї ініціативи зростає у нинішніх соціально-політичних умовах, враховуючи тимчасову окупацію Росією Криму. У громади вже є попередні домовленості про оренду землі, яка підійде для проведення цього заходу. Кафе-музей "Козацька мрія" готове надати послуги з харчування, а інші громадські організації послуги з розміщення та охорони", - пише Бригінець.

  За думкою народного депутата, ініціатори пропонують проводити легендарний фестиваль КаZaнтип у Херсонській області між селищами Залізний Порт і Лазурне. Раніше фестиваль проходив у Криму, але як вважає Бригінець, "у зв'язку з окупаційним статусом Криму, жодна людина, яка поважає себе, туди не поїде. Тим паче, що практично всі авіарейси до Криму припинили своє існування. Тому цей популярний молодіжний фест, очевидно, треба проводити в іншому місці".

  "То чому б "Казантипу" не отримати херсонську прописку, поки Крим не буде звільнений. Саме тому я звернувся до міністра культури Ніщука і глави Херсонської області з проханням підтримати ініціативу про проведення молодіжного фестивалю "Казантип" у Херсонську область?", - вважає Бригинець.

  Про думку організаторів цього фестивалю щодо переїзду з Кримьского півострова на цей час інформації немає.

  Попередній матеріал
  Пенсійний фонд розпочав виплату пенсій за квітень
  Наступний матеріал
  Південна Корея вперше випробувала ракети великої дальності, здатні вражати цілі в КНДР
  Теги:
  Loading...