Еніо Морріконе приїхав до Києва

  Еніо Морріконе у Києві. Творець всесвітньовідомих саундтреків для культових стрічок 20-го століття привіз свої хіти для українського глядача. Досі під враженням і кореспондентка "5 каналу" Олена Халік.

  Він сам не знає скільки творів створив, він під псевдонімом випускав композиції, адже соромився свого прізвища, він – сучасний Моцарт кінематографу, він – Еніо Морріконе і він у Києві. Композитор, який створив музику для півтисячі стрічок, відзначив 83-тий день народження великим Європейським туром. Українським шанувальникам своєї музики привіз тільки найкраще. 

  Енніо Морріконе, композитор: "Не міг не привезти хіти, які обожнюють по всьому світові. Я досі вдячний долі, що почав писати музику для фільмів. Ви передивляєтесь якусь кінострічку і згадуєте мене. А це дуже надихає на відтворення нових ідей".

  «Музика з фільмів» так називається програма, яку композитор та диригент грає у столичному Палаці Україна. З перших секунд концерту, публіка пізнає знайому мелодію.

  Композиції із стрічки "Професіонал", "Одного разу в Америці" та інші хіти - під керівництвом Морріконе виконує національний симфонічний оркестр. Півторигодинний концерт без антракту Морікконе проводить стоячи. Встигає усе, і нотні сторінки перегортати і  глядачам поклонитися і похвалити нових для нього музикантів. Публіка, у свою чергу, натішитися не може, що метр світової музики нарешті приїхав в Україні.

  Прихильник Морріконе: "Тада, тада... Сколько настольгии в єтой музіки. Она сопровождала героев фильма каждій шаг. Вот, как сейчас помню... Главній герой идет и под єту музіку в него стреляют. Очень ємоциональній и печальній момент".
   
  Прихильник Морріконе: "Моя мама, мой папа слушали Морриконе. Я без ума от єтого композитора. И сын мой сейчас с удовольствием включает его музыку".

  Сам Морріконе зізнається – він вічно молодий. Тому сучасні віяння він підтримує. Маестро взявся за написання рінґтонів.  Продовжується і турне метра. Наступною країною, де Моррікконе дасть свої концерти – стане Росія.

  Олена Халік, Олена Кабанець і Максим Петраков, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Тисячі жінок вийшли на акцію протесту в Каїрі
  Наступний матеріал
  Півтисячі людей протестували в центрі Бухаресту
  Теги: