www.runyweb.com

Джонні Деппа визнали найбільш фінансово переоціненим актором

  Останні фільми за участю Деппа заробили $1,2 на кожен $1, заплачений акторові.

  Видання Forbes визнало Джонні Деппа найбільш переоціненим актором року – з того погляду, що його зарплата в останніх фільмах була занадто високою порівняно з касовими зборами. Про це пише W-O-S.

  За даними Forbes, останні фільми за участю Деппа заробили $1,2 на кожен $1, заплачений акторові. Зокрема, йдеться про картинах "Перевага" (2014) і "Мордекай" (2015). Перший фільм, згідно з інформацією на сайті Kinopoisk, ледь відбив свій стомільйонний бюджет, а другий взагалі недобрав майже $13 млн.

  На другому місці у переліку – Дензел Вашингтон, чиї фільми зібрали $6,5 на кожен $1 з його зарплати. Далі йдуть Вілл Феррел, Ліам Нісон, Вілл Сміт, Крістіан Бейл, Ченнінг Татум, Бред Пітт, Бен Аффлек і Том Круз. Як видно, жінки до списку дорогих, але непотрібних акторів не потрапили.

  У протилежному переліку ситуація інша: шість із десяти найбільш прибуткових акторів - жінки. Перелік має такий вигляд: Кріс Еванс ($181,8), Міла Куніс ($87,30), Скарлетт Йоганссон ($84,9), Гвінет Пелтроу, Емма Стоун, Кріс Гемсворт, Він Дізель, Дженніфер Лоуренс, Марк Волберг і Двейн "Скеля" Джонсон.

  Як повідомляв 5.ua, у липні цього року американський актор Джонні Депп купив невеликий острів у Греції за 4,2 млн євро. 

  Попередній матеріал
  Питання про дію Мінських угод на 2016 рік вирішуватимуть у телефонному режимі - Кучма
  Наступний матеріал
  Із реєстрацією бізнесу в Україні проблем немає – експерт
  Теги:
  Loading...