Дизайнери і художники України об’єдналися, щоби створити новий мистецький проект

  Поєднати поєднуване. Дизайнери і художники України об’єдналися, щоби створити новий мистецький проект. Модельєри - уже традиційно представили модний одяг, однак цього разу - це колекції, які створені на межі фешн та арту. Як поєднували два мистецькі світи - бачила Олена Халік.

  Спільний проект художників та дизайнерів вирішили провести з розмахом. Гостей прийшло більше ніж могла у себе вмістити галерея. Однак, трішки поштовхавшись столична тусовка була вже готова до сприйняття чогось зовсім нового.

  Перша колекція експериментального проекту створена спільно Ксенією Марченко та Володимиром Кузнєцовим. Тут митці поєднали білосніжне вбрання від дизайнера та вишивку-оберег від художника.

  Художниця Зінаїда Ліхачова – активно просувається у ролі дизайнера. Мицткиня поєднала у свої роботи як художниці з модними матеріалами. Так і виникла сучасна етнічна колекція.

  Дизайнерка Олена Іванова, присвятила свою колекцію австрійському художнику. Крім цього кілька речей у колекції, пмодель’єо розписала власноруч. А от Лариса Лобанова, вирішила присвятити свої роботи художникам. Крім того,  дизайнерка у своїй колекції використовувала дитячі малюнки.  

  Олена Халік, та Максим Петраков,  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Опозиція Албанії готується до нових акцій протестів
  Наступний матеріал
  До Дніпропетровська завітали співочі крокодили [відео]
  Теги: