Дублюй "Планету 51" солов`їною (репортаж)

  Розшукується дитячий голос. Для озвучування українською мовою голівудського мультика "Планета 51" кінопрокатники оголосили конкурс талантів. До першого листопада кожен охочий маленький українець може начитати своїм голосом інопланетянина з мультфільму і надіслати цей звуковий файл організаторам. Десять найкращих кандидатів запросять до студії звукозапису і виберуть переможця.

  Магдаліні шість років,  і вона вирішила, що інопланетяни її голосу під силу. У житті Магдаліна любить співати. Про гномиків.

  У майбутньому дівчинка бачить себе ветеринаром або принцесою, та у голівудському мультику Магдаліна готова перевтілитися у маленького інопланетянина. Щоб її голос почули в кінотеатрах.

  Мама теж хоче, щоб доня прославилась.

  Про що той україномовний інопланетянин говорить, Магдаліні невтямки. Але вона таки виговорила.
  А це Віктор. Йому вісім років. Він так само змагається за те, щоб озвучувати інопланетянина. Своєю роллю проникся.

  Життям мультяшних інопланетян Віктор захоплений.  Тому віддає їм свій голос.

  Батьки Віктора підтримали - голос сина записали і відправили на прослуховування. Тепер чекають.

  Таких як Магдаліна і Віктор уже назбиралося сорок дітей. Всі вони хочуть озвучити мультик українською. Акція зі збору дитячих голосів триватиме до першого листопада. Заявки надходять звідусіль.

  Вимоги до всіх однакові.

  Організатори конкурсу обіцяють всім учасникам  подарунки. Магдаліна хоче Барбі, а Віктор ігрову консоль. А от переможцю кастингу замість гонорару дозволять власною персоною представити мультик "Планета 51" на прем`єрі у Києві. Двадцять шостого листопада.

  Ольга Петрів та Сергій Клименко, 5 канал  

  Попередній матеріал
  Кораблі NASA відзняли рідкісні вибухи на Сонці
  Наступний матеріал
  Від сьогодні Укртелеком запроваджує нові телефонні коди
  Теги: