Другий міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат" розпочнеться наступної суботи

  Близько сотні фільмів із 40-ка країн продемонструють глядачам у Трускавці та Львові. Другий міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат" розпочнеться наступної суботи і триватиме шість днів.

  За цей час публіці представлять дві конкурсні та сім позаконкурсних програм. Зокрема - ретроспективу стрічок за участю українського актора Івана Миколайчука та його аргентинської колеги Лоліти Торес. Відкриватиме дійство австрійська картина "Поруч із моїм братом". Окрім того, заплановано перегляд вітчизняного фільму "Афтершок" про березневі події у Японії. За визнання журі
  змагатимуться 12 документальних та 15 ігрових фільмів.   

  Олег Карпин, генеральний директор ТМКТФ "Корона Карпат": "Ми зробили таку родзинку - це галерея кінослави яка вже є у Трускавці, яка заставляє режисерів хотіти бути у нас на фестивалі. На цій алеї кінослави закладаються бронзові плити з назвою "фільма-переможця" ігорової програми і з прізвищем режисера. Цього нема вроде в світі ніде".

  Сергій Остапчук, програмний директор, ТМКТФ "Корона Карпат": "Якщо ми показуємо щось для дорослих, то ми мусимо показати щось і дітям. І так само фестиваль опікується дитячими будинками в Трускавці і власне для оцих сиротинців ми домовилися, попросили французький інститут, вони нам надають фільми, мультики французькі і ці фільми будуть показуватися по дитячих будинках".

  Попередній матеріал
  Двох активістів ВО "Свобода" виправдав Печерський суд
  Наступний матеріал
  ПР: У КМДА огороджували парк, а огородили Верховну Раду
  Теги: