Другий міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал" стартував у Києві [відео]

  Другий міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал" стартував у Києві. До кінця тижня на 10 майданчиках "Мистецького арсеналу" відбудеться 150 різноманітних подій: презентації нових книг, афтограф - сесії, виставки та ярмарки, зустрічі з авторами.

  У фестивалі візьмуть участь понад 50 вітчизняних авторів та письменники з 12 країн світу. Серед почесних гостей - італієць Алессендро Барікко, австрієць - Йозеф Вінклер та французький письменник і перекладач Жерар де Кортанз. Сучасні українські - Юрій Винничук, Ірен Роздобутько та Лариса Денисенко проведуть майстер клас - "Як написати бестселер". Вхід на територію "Книжкового арсеналу" - вільний, окрім щоденних музично - літературних вечорів, які представлять Юрій Андрухович та гурт "Карбідо", Олена Костюк, Тарас Прохасько, Сергій Жадан та гурт "Собаки у Космосі".

  Ольга Жук, куратор фестивалю "Книжковий арсенал": "Ми стараємось знайти якість точки коли література взаємодіє з іншими видами мистецтва і таким чином популяризувати книгу. Показати, що книга - значно більше ніж продукт. Книга - це певний стиль життя".

  Леонід Юзефович, російський письменник, сценарист: "Завидую киевлянам и всем учасникам етого книжного фестиваля. У меня вот так вот дихание перехватило, от того, как здесь здорово. И бить может ви просто етого не понимаете. Я бил на многих книжних ярмарках и вот антураж вот етот - он очень сильно действует".

  Попередній матеріал
  Масштабні протести в Аргентині
  Наступний матеріал
  Перша перемога київського "Динамо" у груповому етапі Ліги чемпіонів
  Теги: