Друге життя склотари. Майстриня перетворює пляшки в ляльок [відео]

  Порожні пляшки після свят - викидати необов`язково. В умілих руках - вони можуть отримати нове життя. У Дніпропетровську - народна майстриня робить для склотари веселий і вишуканий одяг. Після цього - пляшками можна гратися, як ляльками. Новий стиль у мистецтві авторка називає "Технікою крейзі".

  Незвичне хобі з`явилося в житті Тетяни випадково - жінка ніяк не могла вигадати, що ж подарувати дітям на річницю весілля. Але рідних таки здивувала – двома пляшками шампанського, вбраними як молодята. Після цього - ідеї полилися, як із відра.

  Головні інструменти майстрині – в`язальний гачок та спиці. Над створенням одного вбрання жінка чаклує близько п`яти годин. За кілька років у пляшковому гардеробі з`явилися чорні фраки і мереживні сукні, яскраві накидки та химерні капелюшки. Перед роботою, як і в кожного художника - робота над ескізом. 

  Свої витвори майстриня називає бутль-менами. А на спеціальне замовлення онуки - створила навіть бутль-принцесу. Незвичні вироби в майстерні не затримуються - розходяться на подарунки друзям та знайомим.

  Проте спеціальні замовлення на бутль-шедеври не приймаються - майстриня каже, працює лише коли приходить натхнення.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Міста Турку і Таллін стали культурними столицями ЄС на 2011-ий рік
  Наступний матеріал
  2.000 туристів заблоковані у Чилі через масові протести громадян
  Теги: