Досі невідомо - хто представить Україну на "Євробаченні" [репортаж, відео]

  Міка Ньютон може позбутися права на предтавлення України на пісенному конкурсі Євробачення. За результатами голосування журі та телеглядачів вона перемогла у фіналі національного відбору минулої суботи.

  Але в НТКУ заявили, що мають сумніви щодо справедливості голосування і оголосили, що планується новий виступ трьох фавориток, що набрали найбільше голосів. Це Міка Ньютон, Злата Огнєвич та Джамала. Голосування телеглядачів має відбуватися за новими правилами.

  Вона співала про ангелів і вони їй допомогли. У суботу вночі країна вибирала, хто поїде на Євробачення. Проголосували за білявку Міку Ньютон. Брюнетка Джамала кинула букетом об землю і мовчки пішла. Тієї ж ночі у чесності такого вибору засумнівалися члени журі. Надто заступниця глави Адміністрації президента Ганна Герман. 

  Рахували чесно - чесніше не буває - кажуть у Національній телекомпанії. Та щоб угамувати пристрасті, запросили трьох лідерок глядацьких і суддівських симпатій заспівати ще раз. Уже найближчого четверга на герць знову мали стати

  У суботу Міка Ньютон перемогла за кількістю відправлених за неї смс, але якщо б рахували лише за одним смс з кожного номера - лідерство взяла б Джамала. На четвер Національна телекомпанія встановила ліміт - під час прямого ефіру можна буде відсилати не скільки завгодно, а лише одне смс з одного номера.

  Та не все так просто. З трійки лідерів ще раз поборотися хоче тільки Злата Огнєвич. Міка Ньютон готова співати, але продюсер не дозволяє. Вона ж перемогла законно.

  А Джамала так і не відійшла від своєї поразки. Їхати на Євробачення перехотіла. Співати ще раз - не буде принципово. Збунтувалися й інші фіналісти національного відбору. Із запитанням, чому заспівати ще раз дозволили тільки трьом, увірвався до Національної телекомпанії Ель Кравчук.

  Ель посів одинадцяте місце. Та все одно хоче співати ще і ще. Проситься переспівати і інша фіналістка Даша Медова. У неї було четверте місце. Чим це все закінчиться - досі таємниця. Та якщо Міка Ньютон таки відмовиться повторно виступити у четвер, поїде на Євробачення саме вона. Як це не дивно.

  Ольга Петрів, Інна Неродик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Женеві стартувало міжнародне автошоу
  Наступний матеріал
  У Тегерані розпочались сутички демонстрантів і поліції
  Теги:
  Loading...