Don't Worry, Be Happy! Боббі Макферрін - з єдиним концертом у Києві

  Володар десяти статуеток Греммі, автор супер-хіта "Don't Worry, Be Happy", вокаліст-віртуоз з Манхеттена Боббі Макферрін з першим і єдиним концертом в Києві. До України американська легенда -вокаліст, композитор і диригент приїхав одразу з Росії - москвичам він разом з місцевими вокалістами представив оперу-імпровізацію на біблійні теми.

  Усі квитки продано. Ті, хто не встиг купити, мерзнуть під Жовтневим палацом в очікуванні дива. Намарно - хоч у Києві жодних афіш приїзду зірки немає, ще за десять днів до концерту каси були порожні.

  Щасливчикі помалу збираються. Серед них і посол Сполучених Штатів Америки Джон Тефт з дружиною, і співак Потап, і співачка Гайтана, і дизайнерка Лілія Пустовіт.

  Але люблять Макферріна не за веселу пісеньку давно минулих літ. Він голосом витворяє неймовірні речі. Йому не потрібні музичні інструменти.

  Світло гасне. Музичні гурмани гучними оплесками викликають музиканта з темряви. Він виходить в джинсах і футболці. Помах рукою, ковток води і вперед!

  Концерт тихий і душевний - у цих володіннях найдовершенішого музичного інструменту -людського голосу - пресі дозволили побути тільки перших пять хвилин.

  Ольга Петрів та Юрій Усік, 5 канал

  Попередній матеріал
  Світ вшановує пам`ять жертв Голокосту
  Наступний матеріал
  Тіла 7 людей витягли з-під завалів будинку у Бельгії
  Теги: