До Києва завітав зірка "Убити Біла", "Міста Гріхів" - Майкл Медсен [відео]

  Ніч із Тарантіно зможуть у середині червня провести глядачі третього Київського міжнародного кінофестивалю. В кінотеатрі "Україна" будуть представлені одразу чотири найкращі фільми цього режисера.
  Наразі їх назви ще тримають у таємниці, але відомо, що стрічку "Пекельна поїздка" особисто представлятиме головний герой - американець Майкл Медсен. Він один із улюблених акторів Квентіна Тарантіно, зіграв у культових фільмах "Вбити Біла", "Місто гріхів", "Скажені пси", "Доні Браско" та інші. Напередодні кінофестивалю Майкл Медсен уперше навідався до Києва. Актор зізнався - режисери Голівуду йому вже не цікаві, тому він готовий пошукати нових нагод для зйомок та змінити традиційне амплуа поганого хлопця. Адже саме такі ролі найчастіше йому пропонує Тарантіно.  

  Майкл Медсен, американський актор: "Тарантіно дає мені повну свободу для творчості. Він дозволяє мені грати так, як я відчуваю.  Інші продюсери бояться давати волю акторам. Але він мене бачить лише в ролі поганого хлопця, я ж хочу зіграти і доброго героя, тому шукатиму шанс попрацювати з іншими режисерами на Київському кінофестивалі".  

  Федір Крат, генеральний продюсер Київського міжнародного кінофестиваля: "Кинофестиваль будет проходить с 15 по 20 июня. У нас в этом гожду два конкурса: конкурс полного метра и короткого метра, и принимают участие фильмы с хорошим музыкальным решением".

  Попередній матеріал
  Мешканці Рима залишають місто через пророцтво про землетрус
  Наступний матеріал
  Під час акцій протесту у Ємені загинули щонайменше 3 особи
  Теги: