Днями у Музеї історії Києва представлять виставку про мистецтво та fashion-фотографію

  Посольство Швеції в Україні, Шведський інститут у співпраці з Музеєм історії міста Києва представлять фотовиставку "Різновіддалені" (Different Distances), що стартує з 8 листопада у залах Музею історії міста Києва.


  Як повідомили організатори, виставка прагне встановити баланс між мистецтвом і fashion-фотографією, спираючись на історію культури та особистий досвід фотографів. Деніс Грюнcтейн, Юліа Хетта, Мартіна Хугланд Іванов, Юліа Пейроне та Елізабет Тол належать до нового покоління шведських fashion фотографів, чиї роботи публікуються в міжнародних мистецьких і модних виданнях.

  "Основною тематикою фотографій Деніс Грюнcтейн є жіночність та природа. Романтичні роботи Юлії Хетта представляють альтернативний всесвіт, населений загадковими і всезнаючими істотами й утворений за допомогою насичених кольорів і реалістичних текстур. Фотографії Мартіни Хугланд Іванов створюють відчуття реальної та поетичної присутності, що посилюється гіпнотичною естетикою знімків. Юліа Пейроне вихоплює швидкоплинні моменти, які знаходяться поза нашим контролем. Елізабет Толл черпає натхнення з особистих спогадів, історій, вражень і відчуттів; її роботи тісно пов’язані зі сюрреалізмом", - повідомили організатори події.

  Раніше ця виставка з успіхом проходила в Стокгольмі (Швеція), Парижі (Франція), Берліні (Німеччина), Вашингтоні (США) та Белграді (Сербія).

  "Представлені тут фотографи досліджують і пересувають межі реальності. Вони створюють нові захоплюючі середовища. Поняття реальності певною мірою переоцінене. Реальність не може бути єдиною. Вона – особиста і суб’єктивна. Те, якою ми її бачимо, залежить від наших жадань, мрій і страхіть. Саме про це, на мою думку, і розповідають ці фотокомпозиції та їхні авторки", – розповів куратор виставки "Різновіддалені" Грегер Ульф Нільсон.
  Попередній матеріал
  Каталонці поскаржаться на іспанський уряд в ООН та в ОБСЄ
  Наступний матеріал
  В Україні повністю профінансована виплата державних допомог за жовтень