provolyn.com

Держкіно готове підтримати канали, які відмовляються від російських серіалів

  Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко пообіцяв надати підтримку телеканалам, які відмовляються від російського контенту.

  "Якщо телеканали готові вкладати гроші у створення українського контенту, ми готові це робити разом з ними - тобто шукати якісь державні кошти для того, щоб це підтримати", - цитує Іллєнка агенція "Укрінформ".

  За його словами, головна мета Держкіно - сприяти тому, щоб з'являлися українські фільми, серіали та телефільми різних форматів, які б поступово заміняли російський контент.

  В той же час, на думку продюсера Ігоря Савіченка, вітчизняні телеканали практично неможливо змусити переключитися лише на українське, тому чи не єдиний вихід тут - вжити силове рішення згори.

  Савіченко також додав, що заборона серіалів виробництва РФ потребує заміни українськими.

  "Треба дати можливість знімати, треба дати у кіноіндустрію гроші для того, щоб ми не покидали країну і могли працювати тут далі", - наголосив продюсер.

  Як уточнив член експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Держкіно Сергій Оснач, про масштаби російського контенту на українських телеканалах можна судити, зокрема, з того, що у минулому році вони витратили близько $300 млн лише на серіали виробництва РФ.

  "Кінематографісти України мають бути зацікавлені якраз у тому, щоб російський контент обмежувати, щоб ці кошти йшли на фінансування української кінематографії", - зазначив Оснач.

  Попередній матеріал
  Усі блокпости Нацгвардії на Донеччині прикрасять святковими ялинками
  Наступний матеріал
  Туск: РФ - стратегічна проблема Європи, а не України

  Під Києвом знімають серіал про Нацгвардію, революцію і війну на Донбасі

  В Україні заборонили фільми та серіали з Охлобистіним

  Українських телевізійників просять не показувати російські фільми та серіали

  В Україні заборонили ряд російських фільмів та серіалів