Палац 'Україна'
Палац 'Україна' Facebook / Палац Україна

Чим дивуватимуть глядачів у новому концертному сезоні палацу "Україна" – відео

У п'ятницю, 12 жовтня, о 14:15, гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" був генеральний директор Національного палацу мистецтв "Україна" Роман Недзельський

У новий концертний сезон Палац увійшов в оновленому вигляді – зміни відчули і глядачі, і артисти. А ще Перша сцена активно починає підготовку до свого першого серйозного ювілею – 50 років від дня заснування.

Новий концертний сезон у розпалі: у жовтні відбудеться 15 концертів, у листопаді – майже щоденно, у грудні – може бути по декілька заходів на день. Репертуар найрізноманітніший.

Тож які цікавинки увійдуть у новий концертний сезон палацу "Україна ", як святкуватиме свій ювілей Перша сцена країни, хто з вітчизняних артистів збирає найбільші зали та чи не поступається майданчик у технічному плані, готуючись до виступу виконавців світової величини?

На всі ці та багато інших цікавих запитань відповів генеральний директор Національного палацу мистецтв "Україна", заслужений діяч мистецтв України, Роман Недзельський.

Падац 'Україна'
/
Падац 'Україна'
Падац 'Україна'
/
Падац 'Україна'
Падац 'Україна'
/
Падац 'Україна'
Падац 'Україна'
/
Падац 'Україна'
Падац 'Україна'
/
Падац 'Україна'

Довідка

Роман Недзельський

З 2014-го – генеральний директор Національного палацу мистецтв «Україна». Заслужений діяч мистецтв України.

Закінчив Львівську музичну школу імені Соломії Крушельницької як альтист та Львівську консерваторію як гітарист. Також здобув вищу юридичну освіту.

В минулому обіймав посаду першого віце-президента Національної телекомпанії України, був головою журі Національного відбору на «Євробачення», керував держпідприємством «Україна гастрольна», що займалося проведенням фестивалів і гастролей українських виконавців.

Попередній матеріал
У Лисичанську на територію школи прилетіла частина ракети, дітей евакуювали
Наступний матеріал
Прикордонники РФ знову затримали човен з українцями: штаб ООС написав рекомендації для рибалок