5.ua

"Брати Гадюкіни" збираються заспівати бійцям АТО

  Довгоочікувана прем’єра: "Брати Гадюкіни" презентували новий альбом Made in Ukraine. Усі 16 пісень опублікували на офіційному сайті, грошей за скачування не беруть, але пропонують зробити пожертву.


  Зібрані кошти перераховують на потреби переселенців із зони Антитерористичної операції. У новому альбомі є пісня "Дусить Вову жаба". Ніякого політичного підтексту у назві музиканти просять не шукати. Кажуть, історія – "житєйська".

  16-ть нових хітів Гадюкіни писали 2 роки, а видати збірку MadeinUkraineїх надихнув Євромайдан. Піснями вирішили допомогти переселенцям зі Сходу.

  Українські рокери зізнаються: вже втомилися читати сумні новини зі сходу, тому бажають країні лише одного – миру.

  Залу глядачі заповнюють під зав’язку ще за півгодини до концерту. У залі – від старого до малого. Музикантів купають у аплодисментах.

  На цьому гуртівська благодійність не завершується. "Брати Гадюкіни" ще хочуть поїхати у зону Антитерористичної операції. Щоправда, ще невідомо, коли це станеться.

  Рокери пояснюють: колектив великий, техніки багато, а співати хочуть наживо і з усіма інструментами, тому поки що думають, де у зоні АТО вдасться зіграти.

  Попередній матеріал
  Вибори на Донбасі можливі у 13 з 32 дільниць - ЦВК
  Наступний матеріал
  Порошенко виступить на найближчій Генасамблеї ООН
  Теги:
  Loading...