Бойовики у камуфляжі намагались зірвати фестивальний кінопоказ "Молодості"

  Невідомі у камуфляжі із нашивками "Правого сектора" зібралися під столичною "Кінопанорамою" у п'ятницю ввечері та погрожують штурмувати залу.


  Про це 31 жовтня повідомила прес-служба фестивалю "Молодість".

  "У "Кінопанорамі" має відбуватися сеанс фільму "Макс та інші" з програми "Молодості" Sunny Bunny. Сеанс не почався. Близько десятка чоловіків у камуфляжі з нашивками "Правого сектора" погрожують, що будуть штурмувати зал", – сказано у повідомленні.

  Як повідомила прес-секретар кінофестивалю Марія Глазунова, войовничо налаштованих чоловіків стримувала столична міліція, але погрози продовжували звучати.
  Зокрема, учасники нападу звинувачували фестиваль "Молодість" у тому, що  показують "аморальне кіно" та заявляють, що не допустять такого показу.

  Водночас, як повідомила телефоном прес-служба "Правого сектору", на 31 жовтня жодних акцій вони не планували. Активісти цієї політичної сили додали, що не воюють проти таких речей, як фільми на ЛГБТ-тематику, оскільки їм "є з ким воювати".
  Як відомо, "Соняшний Зайчик / Sunny Bunny" - це програма гей/лесбі фільмів, які демонструються в рамках фестивалю "Молодість".
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 99,87% протоколів
  Наступний матеріал
  Україна та РФ здійснюватимуть спільний контроль у пункті пропуску Куйбишеве–Д'яково