Бібліотечний трамвай курсуватиме Львовом [відео]

  Почути розповіді про книжкові новинки, довідатися адреси бібліотек і познайомитися із літературними героями можна буде у трамваї номер два протягом тижня. Першими його пасажирами стали кращі читачі львівських книгозбірень.

  Трамвай проводжали карнавалом у центрі міста. Юні шанувальники книги власноруч змайстрували костюми та маски улюблених книжкових героїв. Про них можуть розповідати годинами, кажуть читання - це захопливе заняття, а тому не пропускають нагоди відвідати бібліотеку.

  Малюк: "Я люблю читати комікси саме більше про спайдермена про супермена, саме більше про Бетмена". 
  Малюк: "Я Котигорошок з української народної казки. Люблю читати казки пригоди, наприклад Гарі Потера, Гармидер у школі".

  Упродовж тижня кожна із сімнадцяти львівських бібліотек пропагуватиме читання пасажирам у трамваях. Водій бібліотечного транспорту пані Анна переконана - їй доручили важливу місію. Вона певна, після поїздки у її вагоні, читачів стане більше, хоча сама зізнається - на читання бракує часу.

  Анна, водій трамвая: "Я люблю читати книжки історичні, ну але зараз мало читаю є, але я дуже люблю історичні і казки дуже люблю читати".

  Під час акції серед пасажирів проводитимуть опитування щодо їхніх читацьких уподобань. Бібліотекарі, кажуть так зможуть дізнатися, яких видань бракує у книгозбірнях.

  Валентина Галушко, директор централізованої бібліотечної системи: "Ми вже засікли скільки секунд між зупинками і ми будем, теми будуть різні, мінятися одного дня буде промоція книжок, другого дні ми будемо говорити про сімейне дозвілля в стінах бібліотеки, в інший день ми будем говорити про малюка в бібліотеці".

  Трамвай № 2 обрали не випадково - на його маршруті розташовано найбільше бібліотек. Ініціатори акції пропонують на тиждень ще й змінити на книжкові звичні назви трамвайних зупинок. Тоді на маршруті з`являться «Феєрична книго-кардія», «Бібліотечна цитадель» та «Книжковий форпост». 

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Велосипедисти вимагають обіцяних доріжок
  Наступний матеріал
  В Канаді заарештовано судно з українцями на борту
  Теги: