Батярський фестиваль у Львові

  Батярський фестиваль у Львові. Його започаткували як першотравневу альтернативу традиційним демонстраціям. Гуляння та розваги тривають відучора.

  У перші два дні травня у Львові усі від малого до старого перевтілюються у батярів. Можна навчитися танцювати батярських танців, чи говорити батярською гварою, побешкетувати, напитися пива і за це отримати справжнє посвідчення батяра. За два роки їх видали майже триста. Шістдесяти-восьми-річний Сергій Глєбов каже - батярує усе життя, тільки колись це називалося по-іншому.

  Сергій Глєбов:еня називали стілягою – то що не батяр?, хулігани були тоже, сараї, трамвайщики, газовики, то все було наше, потім були металісти, вони теж батяри".

  Данило Лімарев, батяр канцелярії:ік різний, як від молодших три рочки, так і до 70-80. Це люди, які мають досвід в шістдесяті-сімдесяті роки вони були батярами і також продовжують цю традицію".

  Пан Ілько та пані докторова виконують бажання гостей батярського свята. Кажуть, від охочих не можуть відбитися, адже плата символічна.

  У рамках свята відбулася демонстрація. Молодь виступала проти абсурду, вигукуючи безглузді гасла.

  Кожний прийшов із плакатом, на якому написав те, що хоче сказати світові. Основне гасло  демонстрантів "Серед всяких ізмів, вибираємо Азм."

  Назар Матківський, координатор акції:и зрозуміли, що всі позитивні речі такі як оргазм, сарказм, чи ще щось закінчується на азм, тому ми обрали таке гасло".

  День Батяра продовжать святкувати у Львові ще й у понеділок. 

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Співаючих мишей вивели японські науковці
  Наступний матеріал
  Автобуси з уболівальниками "Шахтаря" закидали камінням
  Теги: