5.ua

Азербайджанська молодь в Україні закликала українців до єдності

  Спілка азербайджанської молоді в Україні, яка об'єднує азербайджанську молодь, що народилась і проживає в Україні, а також студентів із Азербайджану, підготувала відео звернення до громадян України під назвою "Ми різні, але ми єдині".

  Про це йдеться в повідомленні "Спілки азербайджанської молоді в Україні".

  "Україна для молодих азербайджанців, що народились і проживають в ній, стала ще однією Батьківщиною, в якій вони можуть зростати, зберігаючи своє етнічне коріння, свою культуру і свою мову, а також приймати активну участь у громадському житті країні задля побудови спільного та успішного майбутнього  України.

   Обидві країни об'єднує, окрім складного шляху здобуття незалежності, стратегічного партнерства, дружніх відносин, високого рівня толерантності та щирості двох народів, ще й факт окупації територій суверенних держав." – йдеться в повідомленні.

  "Нам дуже боляче переживати це жахливе дежавю, коли частина території України (Кримський півострів) вже знаходиться під окупацією.

  Сьогодні, коли Україна переживає складний історичний період, ми – молоді громадяни України азербайджанського походження не можемо залишатися байдужими до нашої спільної біди" - зазначає Віце-голова САМУ та автор проекту Ільгама Аллахвердієва.

  Спілка азербайджанської молоді в Україні закликає усіх громадян України, незважаючи на національне походження, релігійну приналежність, політичні вподобання та мову спілкування об'єднати усі зусилля задля єднання навколо України.

  Попередній матеріал
  Японія нагадала Росії про українців Далекого Сходу
  Наступний матеріал
  Влада Туреччини розблокувала Twitter