Андрухович презентував свою нову книгу [відео]

  Єнакієве і Єрусалим. Москва і Львів. "Лексикон інтимних міст" презентував киянам письменник Юрій Андрухович. Це історії про сто одинадцять населених пунктів, які чимсь особливим закарбувалися в памяті автора. Над такою свого роду енциклопедією Андрухович працював п`ять років і видав її 11.11.11-го.

  У Андруховича їх сто одинадцять. Інтимних міст.

  Письменник слідом за молодятами повірив в щасливі одинички. Одиниці на календарі, одиниці на годиннику - Андрухович з ручкою сідає роздавати автографи.

  Автографів очевидно буде більш ніж сто одинадцять. 

  Підписувати книжки письменник буде і вдень, ввечері.

  А видавець тим часом наголошує: новинку від Андруховича продаватимуть саме в сто одинадцяти книгарнях України і саме за сто одинадцять гривень.

  Сто одинадцять приватних історій.

  Міста у цій енциклопедії подані за абеткою - Єнакієве поруч з Єрусалимом. Про рідне місто Президента України письменник лаконічний і багатозначний.

  Рідного Івано-Франківська серед інтимних у Андруховича немає. 

  Києву письменник пророчить революцію -у 2017-му. У Гамбурзі зачудовується класичною музикою, яка лунає на вокзалах. Тільки для того щоб відлякувати бомжів та наркоманів. Найінтимніше для Андруховича місто на букву Я -Ялта.

  Поціновувачі творчості уже шукають у лексиконі Андруховича свої міста і згадують, де і коли у них було щось інтимне.

  Деякі шанувальниці просять автора назначити їм зустріч у тому чи іншому місті.

  Презентація книжки запланована тільки у двох інтимних містах - Києві та Чернівцях. Народ же ж наступної новинки від Андруховича чекає уже 12.12.12-го.

  Ольга Петрів та Владислав Каретник, 5 канал  

  Попередній матеріал
  Герман: ПР не завжди дослухається до думки Президента
  Наступний матеріал
  Сирію виключили з Ліги арабських держав
  Теги: