Активісти взялися популяризувати архітектурні принади Києва [відео]

  Популяризувати архітектурні принади Києва взялись столичні активісти. Група студентів поділилися на дві команди і влаштувала квест визначними місцями. У такий спосіб закликають мешканців столиці ближче знайомитися зі своїм містом, а владу - уберегти цікавинки від руйнування.

  Рекламувати столичні цікавинки прийшли ті, хто Києва в деталях не знає. Перед стартом активістам оголошують правила квесту та роздають перший шматок мапи. За нею студенти знайдуть першу пам`ятку, а далі їм покажуть шлях до інших:

  Перша знахідка - будинок Барона неподалік Золотих воріт. Балкони старовинної споруди тримають міфічні створіння. А всередині  -  живуть привиди, каже сторож будинку, однак попри таку загадковість, дім Барона не реставрують. Молодь взяла це питання під контроль.

  Далі прямують у гості до воронів, яких самі ж кияни прозвали пірнатими старожилами столиці. Троє крилатих друзів живуть у клітці і привітно спілкуються з відвідувачами. Від молоді ворони  заховали мапу іншої локації. Віддадуть за умови, що активісти швидко намалюють портрет чорних птахів.

  За пів-дня квесту молодь оббігала вісім цікавих пам`яток столиці. Серед них - сонячний годинник, кілька будівель на Андріївському узвозі та лавочка для поцілунків.

  Організатори сподівались, що відкрити для себе столичні цікавинки захоче набагато більше людей, а зібралося лише з десяток студентів. Йдучи від одного пункту призначення - до наступного, учасники квесту збирали підписи киян - за збереження відвіданих пам`яток. Фінішували команди біля столичної адміністрації.

  Юлія Фінгарет, Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Чорних трансплантологів" випустили з СІЗО під заставу
  Наступний матеріал
  Про погіршення погодних умов попереджає український Гідрометцентр
  Теги: