Аделаджи виступив проти лесбійок

  "Посольство боже" виступило проти лесбійок та фільмів про одностатеве кохання. Напередодні виходу у прокат вітчизняної еротичної мелодрами "Сафо" пастори церкви зібрали 20 тисяч підписів "проти" та звернулися до Президента з вимогою заборонити фільм. Режисери стрічку відстоюють. Кажуть - про секс на екрані їхні афіші попереджують, і кому не подобається - хай не дивиться. Прес-конференція, яку влаштували пастори, закінчилася скандалом.
  Ці афіші, де до жіночого тіла тягнуться одразу дві руки - жіноча та чоловіча, - обурили пасторів "Посольства божого". Сандей Аделаджи та панотці навіть зібрали прес-конференцію, щоб розказати, що Бог є любов, але тільки між чоловіком та жінкою.

  Сандей Аделаджи, пастор церкви "Посольство Боже": "Ладно ,есть гомосексуалисты. Есть лесбиянки, они тоже люди, имеют право на существование. Но зачем навязывать всей стране?"

  Армен Мовсіян, пастор церкви "Посольство боже": "Вот развесили картину голой женщины - и туда две руки: мужчины, женщины. Только собачьей лапы не хватает там!".

  Казка для дорослих пройшла цензуру Мінкульту, скандальні афіші чиновники довго розглядали, але все таки і на них дали дозвіл. Перша вітчизняна еротична мелодрама - про любовний трикутник у Греції на початку 20 століття. У фільмі - всі різновиди любові: жінка та жінка, чоловік та чоловік, чоловік та жінка. Головну героїню іменем першої у світі лесбійки Сафо нарік от цей чоловік. Американський режисер Роберт Кромбі. Як з`ясувалося, він також був у залі і фільмував брифінг своїх опонетів. Не витримав. Узяв слово.

  Роберт Кромбі, режисер фільму "Сафо": "Вы не имеете права судить мое творчество! Вы даже не видели!"

  Роберта Кромбі переривають. У цей час до зали, крізь охорону проривається другий режисер фільму. Йому слово не дають.

  Сандей Аделаджи: "Алё, охрана, выведите, пожалуйста, этих людей. Вы беспорядочно вошли сюда. Вы не имеете права! Проводите свою пресс-конференцию!"

  Артур Новіков, режисер фільму: "Это кино абсолютно не пропагандирует ни лесбиянские отношения, ни гомосексуальные. Кино о любви. О той, какая она есть".

  Сексуальні меншини дії пасторів називають гомофобією, яка на заході законодавством заборонена.

  Олена Семенова, громадська організація "За рівні права": "...поэтому эти люди не могут действовать там. Они приходят в страны третьего мира, считая такой страной Украину. Вещи, подобные тому, как произошли сегодня, происходили на Западе в 50-60-х годах прошлого века. Финансируемые церковью организации устраивали специальные акции против гомосексуалов, чтобы привлечь к себе внимание".

  Олена каже - ґвалт навколо "Сафо" ні що інше, як реклама для обох сторін. Що й доводить майже дружнє прощання режисерів та священнослужителів.
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Екс-президента Вірменії Тер-Петросяна можуть заарештувати
  Теги:
  Loading...