83-річний гід з Одеси показує пам`ятки міста

  83-річний гід з Одеси показує пам`ятки міста. Проте потрапити до нього на екскурсію вдається не кожному – Владіль Іванович вважається найкращим екскурсоводом у Одесі, тому йому часто довіряють ВІП-персон – вітчизняних та зарубіжних високопосадовців і зірок шоу-бізнесу.

  Свою першу екскурсію Владіль Іванович провів, коли йому було вже за 50. Через проблеми зі здоров’ям колишній моряк був змушений списатися на берег. Тоді ж і вирішив давнє хобі –краєзнавство – зробити професією. Нині ніхто краще за нього не може розповісти про одеський порт. Знається не лише на історії, а й на мистецтві. Зокрема, залюбки пояснює, чому дружина моряка зображена з дитиною на руках.

  Владіль Шміголь, екскурсовод: "Обязательно ребенок, потому что каждый раз, когда моряк возвращался, а через 9 месяцев снова приходил из рейса, у него уже был не один, а два, три или четыре и так далее".

  Мешканець Молдаванки вражає слухачів не лише цікавою інформацію, але й одесизмами, які приїздять послухати люди з різних куточків світу.

  Сусанна, екскурсантка: "Люди очень довольны всеми его экскурсиями, он столько подробностей интересных рассказывает на разных экскурсиях. Море, вот звучит одесская музыка, как он попросил «за Одессу» музыку включить, это замечательно и душа уже поет и радуется".

  Незважаючи на похилий вік, улітку Владіль Іванович працює майже щодня, часто проводить по кілька екскурсій за зміну. Каже, рецепт його молодості – постійний рух та потяг до знань. 

  Олександр Махмутін, капітан теплохода "Хаджибей": "Работоспособность у него уникальная, дело в том, что у нас приходилось работать и утром рано и поздно вечером с делегацией выходить, и поздно вечером, и никогда он не отказывается, он приносит людям радость".

  Узагалі найстаріший одеський гід може провести екскурсію не лише міським портом, а іще трьома десятками визначних місць. Він знається і на таємницях катакомб, і на кримінальних сторінках одеського минулого.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  У Бразилії відбувся конкурс краси серед дідусів
  Наступний матеріал
  У Нідерландах створили атракціон для дорослих
  Теги: