5 канал

Гримчак: Гучних звинувачень у корупції в телевізорі від популістів чимало, а подань до прокуратури чомусь немає - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб родом із Донеччини Юрій Гримчак.

Чай по-донецьки – це якось особливо? Дізнаємося в дончанина Юрія Гримчака. У минулому заступник голови Донецької обладміністрації, народний депутат, а нині – радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Торгувати-блокувати, визволяти-ізолювати, фільтрувати-амністувати. Таких питань чимало, чим ближче до "сірої зони" окупованих земель. Почаюємо-поговоримо.

Читайте також: Тука прокоментував блокування "Л/ДНР"

Довідка. Юрій Гримчак народився 30 жовтня 1965 року в Донецьку. Український політик.

У1980–1984 роках навчався у Донецькому політехнічному технікумі. У 1984–1991-х – у Макіївському інженерно-будівельному інституті, служив в армії. У 2002 році здобув науковий ступінь магістра державного управління. У 1991–1993 роках – директор Центру науково-технічної творчості молоді Макіївського інженерно-будівельного інституту.

У 2002–2005 роках – помічник-консультант народного депутата України Юрія Луценка. З липня 2005 року  по серпень 2006 року – заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима Чупруна. З 23 листопада 2007 до 12 грудня 2012 — народний депутат України 6-го скликання від Блоку "Наша Україна — Народна самооборона", № 73 в списку.  14 травня 2010 був повідомлений про відкриття кримінальної справи щодо подій у сесійній залі Верховної Ради України 27 квітня 2010. Під час подій Євромайдану в прямому ефірі "5 каналу" зняв свою кандидатуру на 223 окрузі на користь Юрія Левченка.

Має дружину, трьох доньок та доньку.

Попередній матеріал
Шестирічна дівчинка перехитрила захист iPhone від злодіїв
Наступний матеріал
Штаб АТО: за добу окупанти здійснили 50 обстрілів, один з яких завершився бойовим зіткненням

Широкомасштабні військові дії з боку РФ майже неможливі – Гримчак

Немає ісламського тероризму без підтримки КДБ чи ФСБ – Гримчак

Гримчак: У нас були досить непогані шанси повернути Донбас до кінця цього року

Гримчак: Звичка кандидатів мухлювати на виборах нікуди не зникла

Росія дуже неохоче починає виконувати Мінські домовленості – Гримчак

5 канал - трансляція наживо