forbes.ua

Золотовалютні резерви України зросли до $16,2 млрд

  За попередніми даними, станом на 1 жовтня 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив $16 млрд 200 млн в еквіваленті.


  Про це повідомляє Національний банк України.

  "На збільшення обсягу міжнародних резервів впродовж вересня 2014 року вплинуло надходження коштів за програмою "Стенд-бай" Міжнародного валютного фонду, розподілених на користь Уряду України ($978,42 млн) та Національного банку України ($397,55 млн)", - пояснили в НБУ.

  Їх динаміка у вересні була обумовлена необхідністю своєчасного виконання державних боргових зобов'язань – здійснення платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті ($313,95 млн), у тому числі на користь Міжнародного валютного фонду ($193,12 млн).

  Також упродовж місяця Національний банк України здійснював на міжбанківському валютному ринку як продаж іноземної валюти для згладжування курсових коливань ($833,74 млн), так і її купівлю для поповнення міжнародних резервів ($98,30 млн), додали в повідомленні.

  Надходження на рахунки Уряду від міжнародних фінансових організацій та розміщення валютних ОВДП за вересень 2014 року становили $602,85 млн.
  Попередній матеріал
  КВУ закликає не проводити вибори у Щасті та Чорнухиному через терористів
  Наступний матеріал
  Японія успішно вивела на орбіту метеорологічний супутник
  Теги:
  Loading...