pravex.com

Зі сховищ Ощадбанку в Криму викрали 300 кг золота і дорогоцінних металів - Мін'юст

  У Криму зі сховищ Ощадбанку викрали 300 кг золота й дорогоцінних металів, які фігурували в одній із кримінальних справ і перебували на зберіганні. Про це під час прес-конференції повідомив міністр юстиції Павло Петренко, пише УНІАН.


  Він зазначив, що рішенням місцевої ради у Криму від 30 квітня було націоналізовано все майно України. Крім того, було окреме рішення щодо націоналізації конкретних державних підприємств.

  За його словами, у Кремля не виникло питань щодо легітимності таких рішень кримської влади. Зокрема, до золотовалютних резервів Нацбанку Росії було віднесено активи та гроші Національного банку України у Криму.

  "За нашою офіційною інформацією, отриманої від НБУ, мова іде про 700 млн грн у вигляді активів, та близько 2 млрд у вигляді іпотечних зобов'язань перед Національним банком, і 4 млрд готівки у сховищах НБУ. Всі ці вкрадені кошти в сумі близько 6 млрд грн зарахували до своїх золотовалютних резервів у Нацбанку Росії", - розповів глава Мін'юсту.

  "Так само, через протиправні дії державних банківських установ Росії були втрачені чисті активи комерційних і державних банків в обсязі близько 17 млрд грн. Ми також зафіксували факт викрадення зі сховищ Ощадбанку на території Криму 300 кг золота та дорогоцінних металів, які знаходилися там на зберіганні в рамках кримінальної справи. На підставі підробних рішень місцевих судів і органів влади ці цінності були викрадені", - додав Петренко.
  Попередній матеріал
  Луганські сепаратисти заявляють, що під час вибуху в ОДА загинула їхній "міністр охорони здоров'я"
  Наступний матеріал
  У Луганську бойовики знову атакують українських прикордонників
  Теги:
  Loading...