5.ua

Житлову субсидію на Вінниччині отримуватимуть 40,5 тисячі сімей

  Житлову субсидію у Вінницькій області отримуватимуть 40,5 тисячі сімей. Про це повідомив директор департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації (ОДА) Анатолій Сопун.


  Зокрема Анатолій Сопун зазначив, що починаючи з нинішнього опалювального сезону використовуватиметься нова схема обчислення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

  Так, для надання пільг та субсидій Постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2014 року № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" затверджені соціальні норми житла (для оплати користування житлом, централізованого та індивідуального опалення) та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (централізоване постачання холодної і гарячої води, централізоване водовідведення, електропостачання, газопостачання, вивезення побутових відходів).

  Анатолій Сопун наголосив, що дана постанова набрала чинності з 1 жовтня 2014 року.

  "В області 40,5 тис. сім’ям призначена житлова субсидія, в тому числі понад 15 тисяч сімей (з початку року) призначені житлові субсидії на житлово-комунальні послуги на суму 33,3 млн. гривень та майже 25 з половиною тисяч сім’ям (з початку року) призначена субсидія на тверде паливо та скраплений газ на суму 17,9 млн. грн. На їх виплату з державного бюджету отримано 50,9 млн. грн. (в т.ч. 3,9 млн. грн. – борг минулого року)", - зазначив чиновник Вінницької ОДА.

  Нагадаємо, Мінсоцполітики змінив правила нарахування субсидій.
  Попередній матеріал
  Сили АТО відбили дві атаки на донецький аеропорт
  Наступний матеріал
  Компроміс у газовому протистоянні Москви і Києва можливий - Яценюк
  Теги:
  Loading...