Завтра починаються електронні торги арештованим майном

  З 1 липня відбудуться перші електронні торги арештованим майном, повідомили  у прес-службі Державної виконавчої служби України.


  Як відомо, 26 червня відбулося інтерактивне тестування веб-ресурсу на сайті міністерства юстиції України, який буде забезпечувати продаж арештованого майна через електронні торги.

  "Довгоочікувана подія відбудеться 1 липня – перші он-лайн торги арештованим майном. Наша мета: повністю виключити корупцію з процесу реалізації майна, удвічі збільшити обсяг реалізації об’єктів, виставлених на продаж до кінця поточного року, а у майбутньому навіть вийти на показник реалізації 70-75% усього майна. І, таким чином, ми не лише забезпечимо стабільні надходження до держбюджету, а й забезпечимо права як боржників, так і стягувачів", - підкреслив Голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук під час брифінгу, який відбувся після тестування веб-ресурсу.

  "Нагадаю, це пілотний проект, і ми готові до того, що можуть виникати певні технічні погрішності, над якими ми будемо працювати. Крім того, аналізуючи практичну сторону Системи, а також враховуючи відгуки користувачів, ми плануємо у подальшому удосконалювати веб-ресурс, щоб він був максимально зручний і доступний для учасників торгів та відвідувачів сайту", - зазначив директор ДП "Інформаційний центр" Леонід Богданов.

  Наразі у базу Системи внесено 641 лот на суму понад 67 млн. грн. Зокрема, об’єкти нерухомості на суму 39 млн. грн. та транспортні засоби на суму майже 8 млн. грн., а також інше майно. Найдорожчим лотом у Системі залишається 5-ти кімнатна квартира у Києві вартістю 7 млн. 768 тис. грн.

  Пілотний проект уже два місяців впроваджується у чотирьох регіонах: Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській областях та місті Києві.

  З липня до бази Системи почнуть вносити інформацію про об’єкти арештованого майна ще з 6 областей – Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Харківської та Чернігівської.

  Запуск Системи електронних торгів арештованим майном на решті території України запланований на початок 2015 року.
  Попередній матеріал
  У Донецьку загинув оператор російського "Первого канала"
  Наступний матеріал
  Українська стрічка отримала гран-прі російського кінофестивалю