5.ua

Поїзди у Крим прямують без перешкод

  Південно-Західна залізниця продовжує працювати у штатному режимі, зокрема, забезпечує курсування поїздів у кримському напрямку та зворотно. На цей час перевезення здійснюються відповідно до графіку руху та без збоїв. Таку заяву 11 березня оприлюднила прес-служба Укралізниці.

  Як повідомляється, щоденно Укрзалізниця відправляє до Криму 4 пари поїздів, 2 з яких формуються у Києві. Також територією магістралі у кримському напрямку курсує 3 транзитних поїзди.

  "У лютому у касах та за допомогою системи попереднього бронювання було реалізовано 84293 квитки у кримському напрямку. На період з 12 по 14 березня на поїзди до Криму у вільному продажу знаходиться 2 218 квитків. Крім того, залізничники постійно здійснюють моніторинг кількості пасажирів, що дозволяє оперативно задовольняти попит на квитки. Працівники Південно-Західної залізниці докладають усіх зусиль, аби забезпечити безперебійну роботу залізничної інфраструктури, рухомого складу та перевезення пасажирів та вантажів", - заявляють в Укрзалізниці.

  Попередній матеріал
  В.о. міністра оборони запевнив: армія знає, що робити
  Наступний матеріал
  В Євросоюзі дали Путіну час на вивід війск з Криму до понеділка
  Теги:
  Loading...