Фото ТАСС

Залізничники розпочали відновлювати пошкоджений міст на Донеччині

  Залізничники розпочали відновлювальні роботи на перегоні, де учора стався вибух та зійшли з рейок вантажні вагони. Щоб укластися у стислі терміни, працюватимуть цілодобово – вночі використовуватимуть штучне освітлення.

  Таку інформацію 21 січня оприлюднила прес-служба Укрзалізниці.

  Зокрема, стало відомо, що  на місце аварії виїхали 2 відновлювальні поїзди, а також 5 одиниць важкої бульдозерної техніки. 25 п’ять вагонів, що вціліли після сходу, були відправлені до станції Комиш-Зоря, ще 30 – залишаються на місті аварії та не підлягають відновленню.

  Ремонтні роботи здійснюватимуться у три етапи. Спочатку буде очищено колію від пошкодженого рухомого складу, потім залізничники проведуть відновлювальні колійні роботи та розпочнуть відбудовумостового переходу.

  У результаті диверсії пошкоджено двоколійну ділянку колії довжиною близько 500 метрів. Також постраждав 15-ти метровий двоколійний мостовий перехід, зокрема частково пошкоджена опорна споруда, одна з балок залізобетонної прогонової будови та плити перекриття.

  Загалом за час проведення АТО на Донецькій залізниці (йдеться про територію, яку контролюють як органи державної влади України, так і незаконні збройні формування) було зафіксовано 328 випадків пошкодження залізничної колії. Поки що залізничники не мають можливості відновити колію у 60 місцях.

  "Це цифри досить приблизні, адже точну інформацію з об’єктивних причин отримати складно. Багато ділянок залишаються замінованими, навколо них стоять блокпости й залізничники не мають доступу до них", – розповів в інтерв’ю галузевій газеті "Магістраль" начальник відділу поточного утримання департаменту колії Укрзалізниці Володимир Чемеринський.

  У залізничному відомстві повідомили, що внаслідок бойових дій у Донецькій і Луганській областях орієнтовно постраждали до 1,5 тис. об’єктів транспортної інфраструктури, для відновлення яких, за попередніми підрахунками, необхідно понад 850 млн. грн., з них лише 414 об’єктів розташовані на контрольованій території, причому 242 приведені до робочого стану, а інші планується відновити у 2015-му році.

  Попередній матеріал
  На Луганщині викрили ще 5 місцевих бойовиків "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Американська військова делегація провідала поранених героїв АТО у Києві
  Теги:

  У Запоріжжі прогримів вибух

  "Укрзалізниця" скасує шість поїздів

  "Укрзалізниця" втратила на пасажирських перевезеннях 8 млрд грн

  "Укрзалізниця" обмежила відправку вантажів до Маріуполя