5.ua

Законопроект змін до Бюджетного кодексу внесено на розгляд до Ради

  У ).

  Про це 8 серпня повідомив "Урядовий потал".

  Зокрема стало відомо, що Кабінет Міністрів України звернувся до парламенту з проханням розглянути законопроект вже наступного тижня під час пленарних засідань.

  Основні напрями змін до бюджетного законодавства передбачають визначення нової моделіфінансового забезпечення місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

  Нову модель фінансового забезпечення місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин булорозроблено з урахуванням досвіду зарубіжних країнЗокрема, у ході підготовки проекту Закону булидосліджені позитивні здобутки бюджетних реформ у Польщі та Німеччині щодо  фінансовогозабезпечення соціально-культурної сферипобудови трансферної політикиорганізації міжбюджетнихвідносин та механізмів бюджетного вирівнювання.

  Прийняття проекту Закону дасть змогу реалізувати політику  децентралізації повноважень та фінансів, а також зміцнити матеріальну та фінансову основи місцевого самоврядування і надати місцевим бюджетам бюджетну автономію та фінансову самостійність.

  Запропоновані зміни передбачають встановити новий механізм бюджетного вирівнювання. Разом з тим, нові зміни дозволять зацікавити громади до об’єднання та формування спроможних територіальних громад.

  Розробники пропонують спростити процедуру надання місцевих гарантій та здійснення запозичень від міжнародних фінансових організацій,посилити відповідальність галузевих міністерств за реалізацію державної політики у відповідній галузі та ефективність використання бюджетних  коштів, удосконалити казначейське обслуговування бюджетних коштів та надати можливість місцевим бюджетам переходу на банківську форму обслуговування коштів бюджету розвитку місцевих бюджетівта власних надходжень бюджетних установ.
  Попередній матеріал
  На Миколаївщині у будинку стався вибух, є постраждалі
  Наступний матеріал
  Зараз має початися прибирання Хрещатику
  Теги:
  Loading...