https://politeka.net/

Законопроект про тимчасове ввезення авто в Україну пройде експертизу Мінфіну – Данилюк

  У законопроекті збір пропонується сплачувати під час пропуску авто через зону митного контролю на кордоні

  Міністерство фінансів України вивчить конфліктну ситуацію з тимчасовим ввезенням автомобілів в країну і проведе експертизу законопроекту, пропонованого групою народних депутатів для його врегулювання. Про це журналістам сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, коментуючи підсумки короткої зустрічі, що відбулася у вівторок, 24 січня 2017 року, з авторами законопроекту народними депутатами Володимиром Парасюком та Юрієм Дерев'янком, які підтримують протестні акції українських власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

  "Розбиратимемося з цим питанням", – наголосив міністр.

  Міністр зазначив, що рішення має бути виваженим, оскільки воно може стосуватися до 1,5 млн людей.

  Зауважимо, законопроект №5567 "Про внесення змін до Митного кодексу (щодо врегулювання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)" був зареєстрований у Верховній Раді 21 грудня 2016 року. Автори пропонують дозволити власникам транспортних засобів (легкових автомобілів, вантажних автомобілів масою до 3,5 тонн) віком від семи років їх тимчасове ввезення (терміном на рік) для приватного використання під письмове зобов'язання зворотного вивезення зі сплатою за кожен повний або неповний календарний місяць заявленого терміну перебування на митній території України щомісячно 0,5% суми митних платежів. Водночас згідно з Прикінцевими положеннями законопроекту, в 2017 році ці відрахування становитимуть 0,2%, у 2018 році – 0,3%, а на 0,5% вийдуть лише в 2019 році.

  Збір пропонується сплачувати під час пропуску авто через зону митного контролю на кордоні, але в подальшому термін тимчасового ввезення можна буде продовжити на термін до 60 діб без перетинів держкордону з внесенням відповідної суми. Одна людина зможе "тимчасово ввезти" один автомобіль, але допускається можливість подовжувати тимчасове ввезення раз на рік.

  Попередній матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ не змогли потрапити до ділянки розведення сил у Золотому
  Наступний матеріал
  Українське місто прийматиме Чемпіонат Європи з боксу
  Loading...