За півроку товари подорожчали на 8,5%

  Продукти в Україні дорожчають з кожним днем. Сьогодні видання "Дзеркало тижня" оприлюднило останні дані Державного комітету статистики.

  Його фахівці підрахували, що з грудня минулого року до червня цукор подорожчав на 36%, картопля — більше, ніж на чверть, дещо менше здорожчали алкогольні напої і цигарки, ціни на чай, каву і безалкогольні напої зросли майже на 20%, а на тваринне масло — майже на 15%. А здешевшали найпомітніше овочі: капуста, цибуля, буряк і морква, а от огірки  і помідори подорожчали.

  А от тарифи за квартплату і водопостачання — на понад 20%, ліки здорожчали майже на 30%, бензин - на третину, а найбільше й поштові послуги — на 50%. В середньому за півроку життя в Україні подорожчало на понад 8 з половиною відсотків. Це майже вдвічі більше, ніж в Угорщині. У Польщі піврічна інфляція сягнула лише 4 з половиною відсотків, в Росії - лише 2 з половиною. А в Японії, Німеччині, Іспанії, Ісландії, Ірландії, та Фін­ляндії - взагалі спотерігається тотальне зниження цін, тобто дефляція. Навіть у таких країнах, як Бразилія, Чилі, Туреччина, які раніше вирізнялися дуже високою інфляцією, вона за півроку виявилася в кілька разів ниж­чою, ніж в Україні.

  Попередній матеріал
  У Києві відбулися змагання з дріфтінгу (репортаж)
  Наступний матеріал
  Невідомий обстріляв учасників велоперегонів Тур де Франс
  Теги:
  Loading...